Pielęgnacja ogrodów:

Podstawowym punktem działalności naszej firmy jest profesjonalna pielęgnacja ogrodów. Zajmujemy się tym już od kilku lat i dzięki temu, że praca jest jednocześnie naszą pasją zyskujemy coraz więcej stałych, zadowolonych klientów. Przed rozpoczęciem działaności w usługach ogrodniczych podejmowaliśmy praktyki studiując na SGGW. Takie doświadczenie pozwala nam wykonywać prace w ogrodzie w pełni profesjonalnie, mając fundamentalną wiedzę w tym zakresie. Przez późniejsze lata wiedza ta miała okazję sprawdzić się w ogródkach naszych klientów i zdobyliśmy należyte doświadczenie.

W naszych usługach staramy się nie ograniczać. Wykonujemy więc wszystko co możliwe w przypadku usług ogrodniczych. Zajmujemy się kompleksowo trawnikami. Zakładamy trawniki, kosimy trawę, montujemy systemy nawadniające, nawozimy, odchwaszczamy itp. Poza tym jesteśmy w stanie zająć się ogrodem kompleksowo. Nasza działalność to nie tylko pielęgnacja ogrodów, ale także ich projektowanie i zakładanie. Jeśli nie wiesz jak zabrać się za zagospodarowanie przestrzeni przed domem lub na działce to skorzystaj z naszych usług. Kompleksowo wykonamy wszystkie prace. Doradzimy, wybierzemy rozwiązania, zrobimy projekt i wykonamy wszystko co trzeba, abyś mógł wreszcie odpocząć w wymarzonym ogrodzie.

Pielęgnacja ogrodów w naszym wykonaniu to także nawożenie, przesadzanie, podcinanie żywopłotów oraz inne typowe w ogrodzie prace. Posiadamy w tym celu odpowiednie narzędzia, dysponujemy odpowiednim transportem i zatrudniamy osoby, które ogrodnictwem zajmują się z pasją, a nie dorywczo.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia szczegółowej oferty!


 

 

 

 

 

 


Copyright 2010 LukGardenProjekt i realizacja: Łukasz Brzostek